Obrázek je ilustrativní

ActiMaris NASAL sprej na záněty infekce 20ml

ActiMaris Nasal se používá pro urychlení hojení zánětů a pooperačních ran, k prevenci a eliminaci infekce a ke zklidnění nosní sliznice. Čistí od hlenu, hnisu a krust. Eliminuje patogeny - viry, bakterie (MRSA), kvasinky, plísně. 100% přírodní.

Skladem na e-shopu
Zaregistrujte se a nákupem získáte 287 bodů
287 Kč

ActiMaris NASAL sprej na záněty infekce 20ml

ActiMaris NASAL sprej je určen na hojení, čištění, zvlhčení a zklidnění nosní sliznice. Snižuje otok a obnovuje nosní průchodnost. Napomáhá čištění od hlenu, hnisu a krust.

  • 100% přírodní
  • Bez konzervantů
  • Bez parfemace

NASAL Sprej je hypertonický roztok mořské vody s mořskou solí (1,2%), elektrolýzou z přírodních složek získaným chlornanem sodným (NaOCl 0,04%) a kyselinou chlornou (HOCl 0,004%). Obsahuje vysoce čištěnou ionizovanou vodu. Má zásadité pH. Neobsahuje žádný přidaný chlór. 

Dávkování a způsob užití

ActiMaris NASAL Sprej je vhodný i pro dlouhodobé a opakované použití. Nedráždí, je šetrný ke tkáním. Alergici i děti aplikaci spreje obecně dobře snášejí. Přípravkem ActiMaris NASAL sprej se nemůžete předávkovat a nemá žádné systémové účinky. Používání nevede k rozvoji závislosti/ návyku na roztok. Dlouhodobým používáním nedochází ke snížení účinnosti přípravku, nevzniká rezistence bakterií.

Dospělí a děti od 2 let věku:

4 až 5krát denně vždy 2 vstřiky do každé nosní dírky.

Lze používat i během těhotenství a kojení.

Malé děti (mladší 2 let) a kojenci:

2 až 3 krát denně 1 až 2 vstřiky do každé nosní dírky.

Při použití přípravku ActiMaris NASAL Sprej by kojenci a malé děti neměli být pokládáni na záda, nýbrž na bok. Jejich hlavu je přitom třeba mírně nadzvednout. V případě malých dětí a kojenců aplikaci vždy předem konzultujte s dětským lékařem.

Složení

Voda, mořská sůl, chlornan sodný. Čirý, bezbarvý, alkalický a hypertonický roztok mořské soli s charakteristickou vůní. Obsahuje 1,2 % mořské soli (sal maris), 0,04 % NaOCl a 0,004 % HOCl.

Balení

20 ml

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí! Vyvarujte se přímého kontaktu s barevnými textiliemi – v přípravku obsažený chlornan sodný může mít oxidační nebo bělicí účinky! V případě styku s barevnými textiliemi tyto ihned opláchněte vodou.

PDK4511060
VýrobceACTIMARIS
FTSOstatní
Charakte­ristikaZdravotnický prostředek

Přibalový leták ActiMaris NASAL sprej na záněty infekce 20ml

Přibalový leták si před použitím pozorně prostudujte

Stáhnout přibalový leták

Recenze produktu ActiMaris NASAL sprej na záněty infekce 20ml

0 %
0 hodnocení
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Diskuze k produktu ActiMaris NASAL sprej na záněty infekce 20ml

Potřebujete poradit? Neváhejte se nás zeptat v diskuzi

Mohlo by vás zajímat

Zapojte se do našeho věrnostního programu