UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k velkému množství objednávek a aktuální COVID situaci máme v rámci dodání zboží zpoždění 4 pracovní dny oproti běžné dodací lhůtě. Za tuto skutečnost se omlouváme a děkujeme za pochopení.

530 330 631 Po-Pá 7:00 - 16:30
0 ks 0 Kč
Úvod Poradna Věrnostní program Obchodní podmínky Články o zdraví Kontakt
Registrace Přihlášení
Věrnostní program
Kategorie vaše potíže
akční nabídka

Defumoxan bez poštovného

Přestaňte s kouřením již za 25 dní.

Začátkem roku si lidé často kladou novoroční předsevzetí. Jedním z těch nejčastějších je přestat kouřit. Při kouření ovšem vzniká závislost na nikotinu a proto není úplně snadné takovému předsevzetí dostát. Pro zjednodušení překonání těchto obtíží existuje celá řada preparátů - například spreje, žvýkačky nebo náplasti Nicorette či Niquitin. 

Tentokrát se blíže podíváme na letošní novinku - lék Defumoxan. Jedná se o balení na pouhých 25 dní, což je ovšem kompletní léčba. Účinná látka Defumoxanu je cytisin, což je přírodní látka, obsažená například v semenech keře Štědřence. Svým účinkem se podobá nikotinu, nicméně jeho stimulační působení (navozující příjemné pocity a psychickou závislost) je ve srovnání s nikotinem podstatně slabší a díky podobné struktuře molekuly jej dokáže vytlačovat z receptorů. Výsledkem je snížení chuti na nikotin a zároveň svým působením potlačuje nežádoucí účinky vysazení nikotinu. 

Pokud se rozhodnete přestat kouřit, zvolte si pevné datum. Nejdéle 5 dní před tímto datem začnete užívat lék Defumoxan. Při dodržení postupu již od pátého dne užívání nekouříte, ustupuje chuť na kouření a s postupně se snižující dávkou defumoxanu se dvacátý pátý den dočkáte ukončení léčby.

Přestat kouřit přináší řadu benefitů

Již po 12 hodinách po vaší poslední cigaretě se hladina oxidu uhelnatého a nikotinu v krvi sníží více než o polovinu a hladina kyslíku se vrátí k normálu.

Po 2-3 měsících se zlepšuje funkce plic, do devíti měsíců se zmírní kašel a zvýší se kapacita plic.

Již po roce od vysazení kouření se riziko kardiovaskulárních chorob oproti kuřákům sníží na polovinu.

Po pěti letech klesá riziko mrtvice a po patnácti letech bez kouření je riziko onemocnění stejné jako u nekuřáků.

Výhodu ale poznáte nejen na svém zdraví, ale i ve své peněžence.

Přejeme Vám hodně štěstí a pevnou vůli.

Ve dnech od 4.1.2021 do 18.1.2021 probíhá u nás akce na přípravek Defumoxan, kdy jej u nás koupíte nejen za velmi výhodnou cenu, ale ještě k tomu budete mít dopravu zdarma.

Další články …»

Jsme tým lékárníků, kteří den co den pomáhájí lidem všech věkových kategorií s jejich zdravotními potížemi. Nejčastější problémy a jejich řešení jsme pro vás sepsali do článků.

Defumoxan 1.5mg tbl.nob.100 Defumoxan 1.5mg tbl.nob.100

Skladem Humánní léčivý přípravek    

711 Kč 545 Kč

získej 3 000 kreditů Nechci se registrovat a získat slevu na nákup.