UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k velkému množství objednávek a aktuální COVID situaci máme v rámci dodání zboží zpoždění 8 pracovních dnů oproti běžné dodací lhůtě. Za tuto skutečnost se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Upozornění: Kvůli enormnímu množství objednávek a přetížení našeho skladu momentálně nepřijímáme žádné nové objednávky. Jakmile vybavíme stávájící zákazníky, budete moci u nás opět zboží objednat. Moc se omlouváme a děkujeme za pochopení.

530 330 631 Po-Pá 7:00 - 16:30
0 ks 0 Kč
Úvod Poradna Věrnostní program Obchodní podmínky Články o zdraví Kontakt
Registrace Přihlášení
Věrnostní program
Kategorie vaše potíže
akční nabídka

Jak na klíšťata

Jak se ubránit útokúm nejen klíšťat, ale i komárů a bodavému hmyzu. Repelenty, jejich účinky a aplikace.

Hlavní sezónou výskytu klíšťat je jaro a podzim.Klíšťa totiž velmi špatně snáší sucho, proto dlouhá horká léta pro ně nejsou ideálním prostředím.

Podle čeho násklíště dokáže nalézt?

Náš organismus můžeme chránit před jinými nežádoucími organismy narušením schopnosti klíšťat najít naše lidské tělo.Klíšťata a část bodavého hmyzu vyhledává teplokrevné živočichyOrientují se podle oxidu uhličitého? který produkujeme nejen dýcháním, ale i kůží.

Zdravotní rizika spojená s klíšťaty

Hlavními riziky spojenými s hmyzími přenašeči nemocí a klíšťaty, je Lymeská borelióza a infekční zánět mozkových blan (encefalitida). Nejčastějším přenašečem jeklíště obecné. Ročně je u nás infikováno kolem 5 000–7 000 osob.

Jak zvolit vhodný repelent

Nabízíme Vám za akční ceny velmi účinné a bezpečné repelenty.

Predator forte

Predator junior

3m ultrathon sprej 100ml

Autan tropical sprej

Další články …»

Jsme tým lékárníků, kteří den co den pomáhájí lidem všech věkových kategorií s jejich zdravotními potížemi. Nejčastější problémy a jejich řešení jsme pro vás sepsali do článků.


získej 3 000 kreditů Nechci se registrovat a získat slevu na nákup.