Přebalování a vyrážky z plenek

Dětské krémy na opruzeniny jsou neocenitelným pomocníkem pro rodiče, kteří chtějí udržet pokožku svých dětí zdravou a v pohodlí. Nabízí řešení pro zarudnutí a podráždění na dětské pokožce a zanechávají ji jemnou a hladkou.

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

Opruzeniny na dětském zadečku mohou být bolestivé a nepříjemné pro dítě. Tyto nepříjemné vyrážky mohou vzniknout vlivem vlhkosti a tření na citlivé pokožce. Dá se tomu předejít častým přebalováním, vhodnou hygienou, větráním pokožky a zejména používáním vhodných krémů, mastí, zásypů a pudrů na opruzeniny. Lze je využít jak pro prevenci tak i léčbu, protože obsahují pečující složky, které dokážou absorbovat přebytečnou vlhkost a zabránit tak vzniku opruzenin a podráždění pokožky. Antiseptické krémy na opruzeniny pokožku zklidní, vyživí, ošetří a zanechají ji hladkou a hebkou.

Jak používat krémy na opruzeniny

Při přebalování dětí jednoduše aplikujte dostatečné množství krému a důkladně jej rozetřete po citlivé pokožce dětského zadečku. Zásypy na opruzeniny neaplikujte přímo na dětskou pokožku; nejdříve si jimi posypte ruce a teprve poté začněte prášek roztírat po dětském zadečku.

Oblíbené přípravky na opruzeniny

  • Velmi oblíbeným krémovým přípravkem na opruzeniny je Bepanthen, který se hodí i k desinfikování postižených partií. Bepanthen obsahuje pečující a zklidňující látky, které příznivě působí na poškozenou pokožku a hojí všechny druhy poranění. Zároveň díky obsahu lanolinu preventivně chrání pokožku od vlhkosti.
  • Další oblíbený přípravek k prevenci opruzenin je Sudocrem. Díky obsahu zinku zklidňuje podrážděnou pokožku, lanolin ji zase chrání před vlhkostí.
  • Výbornou regenerační mastí je Infadolan. Obsahuje vitamíny A a D2, které příznivě působí na dětské opruzeniny. Tato mast má mnohostranné využití; kromě opruzenin lze použít i na léčbu popálenin a na hydrataci suché kůže. Díky svým léčivým složkám urychluje hojení kůže a napomáhá k její přirozené obnově.

 

Zapojte se do našeho věrnostního programu