Péče o dítě

Ve speciální kategorii Péče o miminko najdete rozmanitou nabídku produktů - monitory dechu, dětské chůvičky, ohřívače lahví, mixéry, sterilizátory a rektální rourky.

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

Monitor dechu je oblíbeným pomocníkem rodičů. Hlídá totiž miminko během spánku a kontroluje jeho dech. V případě jakéhokoliv výkyvu spouští poplach, díky kterému může rodič okamžitě reagovat. Snižuje tak riziko syndromu náhlého úmrtí kojence.

Dětské chůvičky jsou chytrá elektronické zařízení, která slouží ke kontrole miminka během jeho spánku, když nejste v jeho přímé blízkosti. Chůvičky mohou disponovat různými funkcemi. Mohou:

  • podávat hlasový záznam – zjistíte tak, zda miminko klidně spí nebo pláče.
  • přenášet videozáznam – uvidíte, co se s miminkem a kolem něj děje.
  • umožňuje s dítětem skrze mikrofon komunikovat – můžete ho tak snadno uklidnit.

Ohřívače lahví jsou výborným pomocníkem všech maminek. Ohřívání mléka a dětské stravy je díky nim rychlé, snadné a bezpečnější než v mikrovlnné troubě. Lze s nimi ohřívat i odstříkané mléko, které maminky dávají zamrazit.

Mixéry  -  v naší nabídce najdete kombinovaný parní hrnec a mixér Philips AVENT, který umožňuje snadno a rychle připravit zdravé domácí dětské jídlo.

Sterilizátory lahví jsou praktická zařízení. Slouží k dezinfekci kojeneckých lahviček, dudlíků, saviček a dalšího příslušenství. Ve sterilizátoru jsou lahvičky dezinfikovány do pár minut horkou parou.

Zapojte se do našeho věrnostního programu