AKH Homeopatické přípravky

AKH neboli „Akademie klasické homeopatie“ vznikla v roce 1991 s vizí, že se homeopatie stane běžnou a pro každého dostupnou léčbou zdravotních obtíží. Zabývá se vývojem a výrobou homeopatických léků podle nových technologií, vývojem nových postupů diagnostiky a léčby pacientů.

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

Stará se o homeopatickou osvětu pro laickou i odbornou veřejnost. Hlavní důraz ovšem klade na systémové vzdělávání a kvalifikovanou homeopatickou přípravu lékařů, lékárníků a veterinářů. Cílem AKH je podílet se na vývoji profesionální homeopatie v České republice vytvářením podmínek pro homeopatické vzdělání každého, kdo takové vzdělání potřebuje nebo chce.


Česká homeopatie je homeopatie speciálně upravená pro českou populaci. Na základě poznatků plynoucích z podrobného studia a zkušeností z léčby české populace vznikly homeopatické léky ze surovin majících blízko k domácímu obyvatelstvu. Tyto léky pokrývají většinu potíží středoevropské populace. Léky se vyrábějí z rostlin, které jsou původní součástí české flory, jako jsou např. chamomilla recutita – heřmánek pravý, hypericum perforatum – třezalka tečkovaná, či melilotus – komonice lékařská.

Zapojte se do našeho věrnostního programu