Dýchání, dýchací cesty

Zvláště v podzimních a zimních měsících se často objevují virová onemocnění dýchacích cest. Nachlazení a s ním související rýma, kašel a dýchací potíže nás však dokáží potrápit kdykoliv během roku. Většina z nás tyto projevy dobře zná. Často se přidá i zvýšená teplota nebo horečka. Dobrým pomocníkem při těchto potížích mohou být právě doplňky stravy. Lze použít přírodní bylinné sirupy nebo  pastilky obsahující šalvěj, rakytník, echinaceu, jitrocel, mateřídoušku, islandský lišejník a další přírodní látky.

 

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

Sirupy


Při nachlazení a kašli jsou tradiční osvědčenou metodou bylinné sirupy se zklidňujícími účinky na krk, hltan a hlasivky. Ty obsahují nejčastěji extrakt z jitrocele, tymiánu či břečťanu. V oblibě jsou u zákazníků, kteří neradi polykají tablety. Často bývají doporučovány u malých dětí a starších jedinců.


Čaje, nápoje

Pokud Vás trápí kašel a nechcete hned sahat po klasických lécích nebo je chcete léčbu něčím vhodným doplnit, pak jsou tady právě pro Vás bylinky, které pomáhají zmírnit dráždivý kašel nebo podpořit vykašlávání hlenu. V nabídce jsou bylinné čaje jednodruhové (lipový květ)  i speciálně namíchané směsi (Pulmoran).

 

Pastilky, cucavé tablety, bonbóny


Pastilky se dají využít při chrapotu, podráždění hrdla nebo kašli. Obsahují zpravidla bylinné výtažky (šalvěj, jitrocel, mateřídouška, islandský lišejník), které pomáhají zklidňovat a zvlhčovat podrážděnou sliznici v krku a namožené hlasivky. Mohou být doplněny také o vitamíny např. vitamín C, který při působí příznivě na imunitu, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.


Tablety, kapsle


Zdraví dýchacích cest můžeme podpořit užíváním tablet s vyváženým složením bylinných extraktů (Boswellie, hořec, prvosenka, šťovík, černý bez, sporýš) doplněné o vitamín C pro podporu imunitního systému.

Zapojte se do našeho věrnostního programu