Respirační imunita

Mezi nejčastější onemocnění dýchacích cest patří bez pochyby kašel, rýma a dýchací obtíže. Přidat se může i teplota a horečka. Správné fungování dýchacích cest můžeme podpořit pomocí doplňků stravy s obsahem přírodních látek, vitamínů a minerálů.

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

Sirupy

Při nachlazení a kašli jsou tradiční osvědčenou metodou bylinné sirupy se zklidňujícími účinky na krk, hltan a hlasivky. Ty obsahují nejčastěji extrakt z jitrocele, tymiánu či břečťanu. V oblibě jsou u zákazníků, kteří neradi polykají tablety. Často bývají doporučovány u malých dětí a starších jedinců.

Čaje, nápoje

Pokud Vás trápí kašel a nechcete hned sahat po klasických lécích nebo je chcete léčbu něčím vhodným doplnit, pak jsou tady právě pro Vás bylinky, které pomáhají zmírnit dráždivý kašel nebo podpořit vykašlávání hlenu. V nabídce jsou bylinné čaje jednodruhové (lipový květ)  i speciálně namíchané směsi (Pulmoran).

Pastilky, cucavé tablety, bonbóny

Pastilky se dají využít při chrapotu, podráždění hrdla nebo kašli. Obsahují zpravidla bylinné výtažky (šalvěj, jitrocel, mateřídouška, islandský lišejník), které pomáhají zklidňovat a zvlhčovat podrážděnou sliznici v krku a namožené hlasivky. Mohou být doplněny také o vitamíny např. vitamín C, který při působí příznivě na imunitu, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Tablety, kapsle

Zdraví dýchacích cest můžeme podpořit užíváním tablet s vyváženým složením bylinných extraktů (Boswellie, hořec, prvosenka, šťovík, černý bez, sporýš) doplněné o vitamín C pro podporu imunitního systému.

 

Zapojte se do našeho věrnostního programu