Močové cesty

Močové cesty bývají náchylné k různým onemocněním, jako jsou záněty, jejichž příznaky jsou palčivá bolest, neustálé nucení chodit na toaletu a nepříjemné pocity při močení. Tyto příznaky se nevyplácí podceňovat, při neléčení se můžou potíže zhoršit a přejít do bolesti beder, vysoké horečky nebo výskytu krve v moči. Tehdy je nutné co nejdříve vyhledat lékaře.
Při náchylnosti a citlivosti močových cest je vhodné užívat přípravky a doplňky stravy, které díky svému složení podporují správnou funkci močového ústrojí. Jedná se o bylinné přípravky s obsahem brusinek, zlatobýlu nebo lichořeřišnice, a to ve formě tablet, kapek nebo čajů.

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

Brusinky

Brusinky jsou dobrou alternativou k doplňkové léčbě infekcí močových cest. Mechanismus účinku spočívá ve vyplavení bakterií, které se mohou jinak přichytit ke stěně močových cest. Kromě toho jsou brusinky silným antioxidantem, takže působí na již probíhající zánět.

Zlatobýl

Zlatobýl má své neodmyslitelné místo v lidovém léčitelství. Je to bylina, která napomáhá při onemocnění ledvin a močových cest. Působí močopůdně, desinfekčně, rozpouští kaménky, podporuje celkovou látkovou výměnu, tlumí krvácení v trávícim ústrojí. Může se používat i zevně na nehojicí se rány, ekzémy, infikované rány apod.

Lichořeřišnice

Lichořeřišnice se používá hlavně v lidovém bylinářství a fytoterapii. Droga působí výrazně antibioticky, zejména v oblasti urogenitálního aparátu. Příznivě působí rovněž v oblasti dýchacích cest. Velmi vhodné je použití lichořeřišnice jako doplněk při léčbě antibiotiky, protože zesiluje, rozšiřuje a urychluje jejich účinek.

Zapojte se do našeho věrnostního programu