Upozornění! Z technických důvodů budeme vaše objednávky expedovat se 3-4 denním zpožděním. Omlouváme se za případné komplikace. Děkujeme za pochopení.

Zrak, oči

Oko je velmi důležitý smyslový orgán. Denně je vystaveno mnoha škodlivým vlivům okolního prostředí – prach, kouř, sluneční záření, osvětlení, monitory počítačů a televizí. S přibývajícím věkem se také může kvalita vidění zhoršovat.

 

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

Abychom předcházeli zhoršování zraku, je důležité dodávat tělu potřebné látky pomocí pestré a vyvážené stravy bohaté na živiny nebo pomocí výživových doplňků. Doplňky stravy určené k podpoře zraku obsahují obvykle karotenoidy lutein a zeaxantin, které působí v centrální oblasti sítnice a jsou zodpovědné za ostré vidění, dále zinek, selen a vitaminy (C, E, A), které chrání před oxidativním poškozením. Důležitými látkami jsou také omega-3 nenasycené mastné kyseliny (DHA a EPA), které přispívají k udržení normálního vidění. Mezi další pro zrak prospěšné látky řadíme např. výtažek z borůvek, který pomáhá ulevit od pocitu unavených očí a přispívá k udržení dobrého zraku či ginkgo bilobu, která podporuje periferní krevní oběh a vyživuje sítnici oka. Pravidelné užívání těchto doplňků stravy slouží jako prevence vzniku šedého zákalu a pomáhá zachovat zrakovou ostrost.
Oblíbenými produkty v této kategorii jsou Ocuvite (Ocuvite Lutein Forte, Ocuvite complete), Protectum (Protectum Omega 3, Protectum Ginkgo Extra) a Ocutein (Ocutein Brillant Lutein, Ocutein Ginkgo).

Zapojte se do našeho věrnostního programu