Plantur

Plantur je přední značkou v oblasti vlasové péče, která si klade za cíl poskytovat ženám inovativní a účinné produkty pro zdravé a krásné vlasy.

Plantur nabízí širokou škálu produktů pro různé vlasové potřeby. Produktové řady Plantur21 a Plantur39 jsou navrženy speciálně pro ženy v různých věkových kategoriích a s různými typy vlasů. Od posilování vlasových kořínků po obnovu hustoty vlasů, naše produkty pokrývají všechny aspekty zdraví vlasů.

Naučte své vlasy zářit mládím s Plantur21!

Plantur21 je inovativní řada výrobků pro péči o vlasy, která je zaměřena na posílení vlasových kořínků a boj proti předčasnému stárnutí vlasů. Tato účinná série je navržena speciálně pro ženy ve věku do 40 let, které chtějí udržet své vlasy silné, zdravé a plné života.

Plantur21 nabízí širokou škálu produktů, které zahrnují šampony, kondicionéry, tonika a regenerační masky. Tyto výrobky obsahují speciální složky a přírodní látky, jako je kofein, biotin a minerály, které stimulují vlasové folikuly, zlepšují krevní oběh a podporují růst zdravých vlasů.

Zakročte proti viditelným známkám stárnutí vlasů s Plantur39!

Plantur39 je vysoce účinná řada výrobků pro péči o vlasy, která je navržena speciálně pro ženy ve věku nad 40 let. Tato výjimečná řada se zaměřuje na obnovu hustoty a vitalitu vlasů, které postupem času ztrácejí svou sílu a objem.

Kofeinová péče pro vaše vlasy

Až do menopauzy jsou kořínky vlasů u žen chráněny vysokými hladinami ženského hormonu estrogenu. Tyto hladiny estrogenu se během menopauzy snižují. V důsledku toho se zvyšuje vliv mužského hormonu (testosteronu) na kořínky vlasů. Tato hormonální nerovnováha může způsobit předčasné vypadávání vlasů.

Prevence proti vypadávání vlasů

Tyto důsledky ale nemusíte jen tak přijmout. Díky přípravkům z řady Plantur 39 můžete aktivně působit proti vypadávání vlasů v souvislosti s menopauzou a proti snížení jejich objemu. Protože speciální fyto-kofeinový komplex v přípravcích Plantur 39 dodává vlasovým kořínkům energii a zabraňuje předčasnému vypadávání vlasů.

Jak Plantur39 účinně působí proti vypadávání vlasů

  • Plantur 39 snižuje a zamezuje vypadávání vlasů v menopauze
  • Plantur 39 vyrovnává nedostatek energie vlasů
  • fyto-kofeinový komplex chrání kořínky vlasů před zeslabením růstu způsobeným menopauzou
  • díky speciálnímu složení přechází kofein  přímo do vlasů
  • fytoflavonoidy podporují regeneraci a chrání kořínky vlasů před negativními vlivy mužských hormonů (testosteronu)

Recenze na Plantur39

Tonikum a šampon s kofeinem Plantur 39 fungují skvěle. Po měsíci používání se vypadávání vlasů snížilo asi na polovinu. Po třech měsících mi vlasy téměř přestaly padat, a dokonce zvládly povyrůst zhruba o půl centimetru víc, než rostou obvykle. Myslím, že se do šamponu i tonika vyplatí investovat. Kondicionér bych naopak nechala v regálu a peníze raději investovala do doplňků stravy.

Autor: Andrea, zdroj: https://www.arome.cz/clanky/vypadavani-vlasu-test-plantur-39/

Recenze na Plantur 39 kofeinový šampon

Kofeinový šampon Plantur 39 jsem vyzkoušela za účelem snížení vypadávání vlasů , jejich posílení a udržení objemu. Doporučuji, byla jsem spokojená.

Zdroj: https://www.femina.cz/alcina-kofeinovy-sampon-plantur-39/ 

Zapojte se do našeho věrnostního programu