Veterinární potřeby

Máte domacího mazlíčka? Pak jste se s největší pravděpodobností již setkali s některými veterinárními problémy a nebo je vhodné být na tuto situaci připraven. Minimálně antiparazitika a nebo základní veterinární kosmetiku či výživové doplňky budete během soužití s těmi tvory jistě potřebovat, ať už se jedná o psy, kočky nebo například i větší savce. 

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

V tomto odělení naleznete širokou nabídku veterinárních přípravků pro běžné domácí ošetření.

Přípravky proti parazitům - jedná se o běžně používané a ověřené přípravky, které se používají jednak proti vnějším parazitům jako jsou blechy, komáři a klíšťata, tak také proti vnitřním parazitům. Vnější antiparazitika, nabízíme ve vícero oblíbených formách, ať už jsou to oblíbené obojky, spot on pipety a nebo tablety. Vnitřní antiparazitika, jsou nejčastěji ve formě tablet nebo orálních past.

Veteriní výživové doplňky - jsou produkty navržené tak, aby poskytovaly specifické živiny, vitamíny, minerály nebo další látky, které mohou být pro zvíře prospěšné. Tyto doplňky mohou být použity k podpoře zdraví, prevenci určitých problémů či jako součást léčby

Veterinární kosmetika - je druhem produktů určených pro zvířata, které slouží k péči o vzhled, hygienu, a někdy i zdraví zvířat. Tyto produkty se podobají kosmetickým výrobkům pro lidi, ale jsou formulovány s ohledem na specifické potřeby a citlivost zvířat.

 

Zapojte se do našeho věrnostního programu