Proti střevním parazitům

Odčervení psů je důležitou součástí péče o jejich zdraví. Paraziti, jako jsou střevní červi a jiní vnitřní paraziti, mohou způsobit vážné zdravotní problémy u psů a mohou být také nebezpeční pro lidi, zejména pro děti a osoby s oslabeným imunitním systémem.

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

Existuje několik různých metod pro odčervení psů, mezi které patří odčervovací tablety a pasty

Při výběru správného odčervovacího produktu pro svého psa je důležité zohlednit několik faktorů:

  • Věk psa: Mladí psi často potřebují odčervení častěji než dospělí psi, protože jsou náchylnější k infekcím parazity.
  • Velikost psa: Dávkování odčervovacích produktů závisí na váze psa. Existují různé dávkování pro různě velké psy.
  • Typ parazitů: Některé odčervovací produkty jsou účinné proti různým druhům parazitů. Je důležité zvolit produkt, který cílí na ty parazity, kterými je váš pes nejvíce ohrožen.
  • Frekvence podávání: Veterinář nebo návod na produktu vám řekne, jak často by měl být odčervovací produkt podáván. Obvykle se doporučuje pravidelně odčervovat psa několikrát do roka.
  • Zdravotní stav psa: Někteří psi mohou mít zdravotní problémy, které ovlivňují výběr odčervovacího produktu. V těchto případech je vhodné se poradit s veterinářem.

 

Zaznamenání odčervení psa do jeho očkovacího průkazu je dobrým zvykem, který vám pomůže udržet přehled o tom, kdy byl váš pes naposledy odčerven a jaké produkty byly použity. Zároveň to může být užitečná informace pro veterináře, pokud byste s psem potřebovali navštívit veterinární kliniku. Pokud odčervování provádíte sami doma, můžete do očkovacího průkazu napsat datum odčervení, druh produktu a dávkování. Zaznamenání by mělo být čitelné a jasně srozumitelné.

Zapojte se do našeho věrnostního programu