Jednosložková homeopatika

Jednosložková homeopatika, nebo-li monokomponenty,  se nabízejí v různých stupních a způsobech ředění. Vždy obsahují pouze jednu látku. Při určování léčby se bere v potaz celá řada příznaků a jejich projevů. Je proto vhodné, když léčbu řídí zkušený homeopat.

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

Homeopatika jsou jedním z alternativních přístupem k léčbě. Jednosložkové přípravky, monokomponenty, se podávají v podobě granulí, které se nechají rozpustit v ústech. K jejich užívání se váží některá upozornění - neměly by se užívat bezprostředně před nebo po jídle, je vhodné se vyhnout silně kořeněným jídlům, popřípadě přípravkům obsahujícím mentol. Výběr správného homeopatického léku a jeho dávkování by měly vždy záviset na doporučeních odborníka - homeopata.

Největším světovým výrobcem homeopatických produktů je firma BOIRON. Jejich hlavním cílem je vyrábět vysoce kvalitní, účinné a spolehlivé léky. Taktéž podporují rozvoj homeopatie jako součásti moderní alternativní medicíny a snaží se přispět k tomu, aby byla homeopatika dostupná pro každého, kdo o ni projeví zájem. V České republice můžeme najít 218 monokomponentů a 11 polykomponentů od značky BOIRON, které jsou k dispozici pro naše zdraví a pohodu.

Zapojte se do našeho věrnostního programu