Kaše

Snídaní pokládáme nutriční základ každého dne. Je dobré nepodcenit právě tuto část stravovacích návyků a zařadit do snídaňového menu kvalitní kaše. 

 

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

Kaše jsou:

  • Výborná alternativa k rannímu pečivu
  • Výživná teplá snídaně
  • Rychlá příprava (zalít horkou vodou/mlékem, promíchat, nechat odstát)
  • Zasytí na delší dobu
  • Vysoký obsah vlákniny

Vychutnejte si tuto lehkou, lahodnou snídaně nebo svačinku, kterou zvládne připravit vmžiku každý. Dnes již nejsou kaše monotóním jídlem chudých, lze si vybrat z široké palety chutí, surovin a přidaných zdraví prospěšných látek.

Jáhlová kaše 

K základním kaším patří tradiční kaše jáhlová. Příprava takové kaše je jednoduchá, smíchejte kaši s mlékem či horkou vodou a doporučujeme dochutit ořechy, medem , ovocem či sirupem

Ovesná kaše 

Když se řekne snídaňová kaše, snad každý si představí krupičnou a nebo právě ovesnou kaši. Ovesná kaše je oblíbenou snídaní sportovců a fitness nadšenců protože dodává optimální poměr živin, vlákniny, vitamínu. Může se doplňovat o vitamíny, proteiny a nebo vlákninu.Mezi oblíbené ovesné kaš patří Prebio ovesná kaše belgic.čoko.&kokos .

Pohanková kaše

Na chuť pohanky je nutné se přece jen trošku zvyknout, ale dá se velmi dobře upravit medem, ovocem nebo ořechy. Na druhé straně právě pohanka je velmi zdravou potravinou přirozeně neobsahující lepek a naopak je plná vlákniny a vitamínů. 

Navíc pohanka je nejlepším přírodním zdrojem rutinu, který je důležitý pro cévní pružnost. Má vynikající nutriční vlastnosti,  je velmi vhodná k detoxikaci při těhotenství a jakékoliv autointoxikaci.

Je libo pohankovou kaši? Zkuste například Nutrikaše probiotic pohanková 180g

Rýžová kaše

Rýžová kaše je velmi dobře stravitelná, dobře absorbuje chuti přidaných surovin a je velmi snadná na přípravu. Můžete si tak vykouzlit za pomocí zdravých ingrediencí lahůdkovou snídani, kterou ocení jak dospělí tak děti. Vyzkoušejte například Green Apotheke Kaše rýžová

Proteinová kaše

Pokud uvažujete o tom co jíte a není Vám to lhostejné, pak jste možná o proteinových kaších již slyšely. Takovéto kaše jsou vynikající alternativou zdravých snídaní a svačin, vždy je lépe si dát na svačinu lehce stravitelnou porci kaše s proteiny, která je nutričně vyvážená než sáhnout po slazených tyčinkách. Vyzkoušejte a budete překvapeni nejen tím, že po jídle se nemusí dostavit únava, ale i příjemnou chutí. Mezi oblíbené proteinové kaše patří Nutrikaše probiotic s proteinem  nebo Probio kaše čokoláda s proteinem.

Probiotická kaše

Probiotické kaše jsou obvykle bez lepku a laktózy, obsahují velké množství vlákniny a navíc právě probiotika. Nejen že tak jíte nutričně vyváženou potravinu, která nezatíží Váš trávící trakt, ale touto kaší mu naopak pomáháte, dodáváte do střev potřebné probiotické kultůry a upravuje zároveň i pravidelnost stolice. Příklad probio kaší : Probio kaše pomeranč&čokoláda 

 

 

 

 

Zapojte se do našeho věrnostního programu