Zdravotnické potřeby

V ucelené a přehledné nabídce zde naleznete zdravotní materiál, inkontinenční pomůcky, vybavení domácí lékárničky, obvazy, hojivé náplasti, ortézy , rehabilitační a kompenzační pomůcky, zdravotní testy, prostředky pro ošetření drobných poranění nebo měřící přístroje.

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

Koronavirus

COVID - 19 způsobený koronavirem SARS-CoV-2 je prozatím stále hrozbou a je třeba se před ním chránit. Stále věříme, že se jedná v tomto případě o časově omezenou nabídku, nicméně prozatím potřebnou a proto nabízíme širokou nabídku respirátoru FFP2 v akčních cenách, stejně tak antigenní testy, dezinfekční gely či antibakteriální mýdla.

 

Zdravotnické testy

Domácí testování udělalo velký krok kupředu a dnes existuje celá řada velmi přesných domácích testů, které Vám umožní včas diagnostikovat například hladinu cukru, přítomnost drog v těle, nabízíme k dispozici i testy na alkohol, CRP testy a také samozřejmě těhotenské testy či ovulační testy.

 

Inkontinence

Oslabení svalů pánevního dna je nejčastější příčinou nechtěného úniku moči neboli inkontinence. Tímto neduhem trpí až dvakrát častěji ženy než muži. Speciální cviky pro zpevnění svalstva pánevního dna Vám můžeme vřele doporučit, zároveň mohou být nápomocné potravinové doplňky při úniku moči. V této sekci rovněž naleznete inkontinenční vložky a kalhotky s různým stupněm savosti. 

 

Lékárničky a obvazy

Kvalitně vybavená lékárnička, by měla být součástí každé domácnosti, samozřejmostí je pak autolékárnička nebo motolékárnička jako povinná součást vybavení vozidla. U nás naleznete ucelený výběr nejen kompletních lékárniček, ale i jednotlivé obvazy, pružná obinadla, náplasti, sterilní krytí a další pomůcky k ošetření ran. 

 

Zdravotní technika

Jak pro domácnosti tak pro profesionální u nabízíme zdravotní techniku jako digitální nebo bezkontaktní teploměry, celou řadu kvalitních a spolehlivých tonometrů, glukometry, oxymetry, váhy, elektrické zubní kartáčky a další přístroje, které vám zjednoduší život a péči o Vaše zdraví.

 

Zdravotnické prostředky

Co si představit pod tímto pojmem? 

Nástroj, přístroj, pomůcka, zařízení, vybavení pro diagnostické nebo léčebné účely, materiál nebo jiný předmět, určené výrobcem pro použití u člověka za účelem:

stanovení diagnózy, monitorování, léčby, mírnění nebo kompenzace poranění nebo zdravotního postižení,

vyšetřování, náhrady anebo modifikace anatomické struktury nebo fyziologického procesu nebo kontroly početí.

 

 

Zapojte se do našeho věrnostního programu