Inkontinenční kalhotky

Při středním a těžkém úniku moči jsou ideálním pomocníkem jednorázové inkontinenční kalhotky. Vybírat můžete z natahovacích, nebo zalepovacích inkontinenčních kalhotek.

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

 

Inkontinenční kalhotky jsou speciální druh spodního prádla navrženého pro lidi s inkontinencí, což je stav, při kterém osoba nemůže úplně kontrolovat svou schopnost udržet moč nebo stolici. Tyto kalhotky jsou vyrobeny tak, aby poskytovaly ochranu a absorbovaly moč nebo stolici, chránily oblečení a zamezovaly nežádoucím únikům.

Existují různé typy inkontinenčních kalhotek, včetně jednorázových a praných variant. Některé jsou navrženy jako tradiční spodní prádlo, zatímco jiné mají strukturu podobnou plenám. Výběr závisí na individuálních potřebách a preferencích uživatele.

Tyto kalhotky jsou velmi užitečné pro lidi s různými typy inkontinence, včetně starších osob, osob se zdravotními problémy nebo těhotných žen. Jsou navrženy tak, aby byly pohodlné, hygienické a poskytovaly komfort svým uživatelům.

Pro správné fungování kalhotek je vždy rozhodující správně určit a následně používat velikost a savost kalhotek, tak aby co nejlépe plnili svou funkci a poskytovali co možná nejlepší komfort uživatelům.

 

Zapojte se do našeho věrnostního programu