Testy na drogy

Drogové testy se obecně používají k detekci přítomnosti nebo stopy drog v těle. Existují drogové testy, které detekují různé druhy drog, například marihuanu, heroin, opioidy či kokain. Vyhodnocení těchto testů většinou netrvá dlouho a snadně se používají.

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

Existují různé typy testů, včetně:

 

  • Testy moči: Tyto testy jsou nejběžnější a obvykle nejlevnější. Jsou schopny detekovat mnoho různých drog, včetně marihuany, kokainu, amfetaminů, opioidů a dalších. Mohou být použity pro náhodné testování zaměstnanců nebo jako součást lékařských prohlídek.
  • Testy slin: Tyto testy jsou méně invazivní než testy moči a umožňují rychlou detekci některých látek. Jsou však méně časté než testy moči.
  • Testy krve: Tyto testy mohou poskytnout přesnější a podrobnější informace o užití drog, ale jsou nákladnější a často se používají pouze v lékařských nebo právních situacích.
  • Testy vlasů: Tyto testy mohou odhalit dlouhodobé užívání drog, protože drogy zůstávají ve vlasech po delší dobu. Jsou nákladnější a nejsou tak běžně používány.

 

Pokud potřebujete podstoupit drogový test, obraťte se na lékaře nebo jiné zdravotnické zařízení, které provádí tyto testy legálně a s respektováním vaší soukromí.

V našem sortimentu naleznete testy na drogy testované ze vzorku moči a slin a testy detekující jak jednu drogu či skupinu drog, tak testy detekující více drog či skupin drog, tzv. multitesty.

Zapojte se do našeho věrnostního programu