Dětské láhve

Kojenecké láhve jsou speciální láhve navržené pro krmení kojenců a batolat. Tyto láhve jsou obvykle vyrobeny z bezpečných materiálů jako je sklo nebo plast, a mají speciální tvar a design, který umožňuje snadné sání pro malé děti.

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

Při výběru vhodné láhve se řídíme několika kritérii:

  • Materiál láhve: Většina kojeneckých lahví je vyrobena z nerozbitného plastu nebo skla. Plastové lahve jsou často předmětem obav kvůli potenciálním škodlivým látkám obsažených v umělé hmotě – v současnosti jsou ale všechny škodlivé látky, jako například bisfenol A, zakázány. Testované a certifikované kojenecké láhve jsou tedy vyrobeny ze zdravotně zcela nezávadných materiálů. Plastové láhve jsou odolnější a lehčí než ty ze skla. Výhodou skleněných lahví je jejich ekologická nezávadnost a odolnost vůči zabarvení.
  • Sací dudlíky - savičky - rozdělujeme podle věku a průtoku:

              pomalý průtok od 0 měsíců

              střední průtok od 2-4 měsíců

              rychlý průtok od 6 měsíců

V nabídce jsou rovněž antikolikové kojenecké lahve, které jsou vhodné pro miminka trpícími bolestmi bříška. Tyto lahve fungují tak, že díky speciálnímu tvaru a ventilu brání při krmení polykání nadměrného množství vzduchu, který často vede k bolesti bříška.

 

 

Zapojte se do našeho věrnostního programu