Vícesložková homeopatika

Vícesložková homeopatika, nebo-li polykomponenty, obsahují směs jednotlivých látek. Jejich užití je vzhledem ke kombinaci širší a existují ve formě tablet i sirupů. Lze je využívat k řešení akutních potíží a vzhledem k jednoduššímu použití díky pokrytí širšího spektra příznaků jsou vhodné k samoléčbě.

Doprava zadarmo na homeopatika Boiron je zpět
Tentokrát pro vás máme exkluzivní nabídku na dopravu zadarmo při nákupu nad 350 Kč. Nakupte vícesložková homeopatika Boiron, použijte slevový kód BRN350 a homeopatika vám pošleme zadarmo.

Akce platí do 25. 2. 2024

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

Homeopatika jsou jedním z alternativních přístupem k léčbě. Polykomponenty – neboli vícesložková léčiva, obsahují několik účinných látek. Jsou volně k dostání v lékárnách a mají tradiční lékové formy: tablety, masti, sirupy. Používají se hlavně při léčbě běžných potíží (jako jsou například nachlazení, virová onemocnění, poruchy spánku apod.). K jejich užívání se váží některá upozornění - neměly by se užívat bezprostředně před nebo po jídle, je vhodné se vyhnout silně kořeněným jídlům, popřípadě přípravkům obsahujícím mentol. Výběr správného homeopatického léku a jeho dávkování by měly vždy záviset na doporučeních odborníka - homeopata. Mezi nejznámější polykomponentí homeopatika patří Oscillococcinum.

Největším světovým výrobcem homeopatických produktů je firma BOIRON. Jejich hlavním cílem je vyrábět vysoce kvalitní, účinné a spolehlivé léky. Taktéž podporují rozvoj homeopatie jako součásti moderní alternativní medicíny a snaží se přispět k tomu, aby byla homeopatika dostupná pro každého, kdo o ni projeví zájem. V České republice můžeme najít 218 monokomponentů a 11 polykomponentů od značky BOIRON, které jsou k dispozici pro naše zdraví a pohodu.

Zapojte se do našeho věrnostního programu