Přípravky a prášky na hubnutí a dietu

Pokud toužíme po dokonalé postavě nebo potřebujeme zhubnout pár kilo ze zdravotních důvodů pomůžou nám doplňky stravy podporující hubnutí. Aby však bylo hubnutí efektivní je třeba tyto přípravky kombinovat s vhodným jídelníčkem, dostatečným pitným režimem a pravidelným pohybem.

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

Hubnutí

Především začátek roku je čas předsevzetí a silnějších ambicí. Jedním z nejčastějších plánů bývá redukce váhy se snahou dostat se s kily na stejnou úroveň jako před Vánocemi, nebo dokonce ještě níže. Aby se takové přání podařilo zrealizovat, je obvykle nutná optimalizace stravovacích návyků a dostatek pohybu. Existují i přípravky, které mohou takové úsilí podpořit, nebo usnadnit.

Jednou ze základních tezí hubnutí je zrychlení metabolismu, který začne ve vyšší míře využívat vlastní zásoby a tím likvidovat přebytečná kila. V potravních doplňcích se za tímto účelem využívají především extrakty ze zeleného čaje nebo guarana, které bychom mohli najít například v přípravcích Bellasin, Bioaktivní duo slim nebo Lipoxal. Poslední jmenovaný obsahuje také extrakt pomerančovníku, který pomáhá snižovat chuť k jídlu, nebo L-karnitin, coby osvědčenou látku využívanou při formování postavy.

Dalším principem je omezení pocitu hladu, který využívá přípravek Obezin. Obsahuje patentovanou směs rostlinných polysacharidů (glukomanan, lněnou vlákninu) a spirulinu, které po požití nabobtnají v žaludku, až 100x zvětší svůj objem a vytvoří stabilní gel, který po smíšení s tráveninou zpomaluje trávení. Žaludek pak signalizuje plný obsah, čímž se zamezuje brzkému pocitu hladu.

Na principu odvodnění funguje například přípravek Forfemina Slim, která zároveň využívá již zmíněný extrakt z pomerančovníku a dále chrom, který pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi.

Zapojte se do našeho věrnostního programu