Oční optika

V teté kategorii naleznete oblíbené produkty spojené s problémy se zrakem. 

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

Tato sekce obsahuje kategorie:

Oční kapky:

Oční kapky jsou používány pro různé účely, jako jsou zvlhčení očí, zmírnění podráždění, odstranění suchosti a další problémy spojené s očima. Existují různé typy očních kapek, včetně kapky na zvlhčení, kapky proti alergiím, kapky na redukci zarudnutí, kapky na snížení tlaku u očních onemocnění a další. Některé z populárních značek zahrnují Systane, Refresh, Optive, Visine, Rohto a další.

 

Brýle:

Brýle jsou optickými pomůckami používanými ke korekci zraku. Existují různé druhy brýlí, jako jsou dioptrické brýle pro daleko a blízko, bifokální brýle, progresivní brýle, sluneční brýle s dioptriemi, sportovní brýle a další. Výběr brýlí by měl zahrnovat jak korekci zraku, tak i estetiku a pohodlí. Můžete si vybrat rámy různých tvarů, materiálů a stylů podle vašich preferencí.

 

Příslušenství ke kontaktním čočkám:

Příslušenství ke kontaktním čočkám zahrnuje různé produkty, které usnadňují péči o čočky a pohodlné nošení.

 

Při výběru očních kapiek, brýlí a příslušenství ke kontaktním čočkám je důležité konzultovat s očním specialistou nebo optometristou. Každý jednotlivý případ může vyžadovat specifickou péči a produkty, které nejlépe vyhovují vašim potřebám.

Zapojte se do našeho věrnostního programu