Bolest zad

Bolest zad souvisí nejčastěji s nesprávným držením těla, špatnými pohybovými návyky a (jednostranném) opotřebení organismu. Může se dostavit ale také jako odpověď na úraz nebo zvýšenou pohybovou námahu. V závislosti na příčitě je možné použít masážní gely, prohřívací náplasti, nebo obvyklé léky proti bolesti s protizánětlivou i analgetickou složkou.

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

Zmírnění bolesti

Moderní sedavý životní styl s sebou čast nese bolesti zad, svalů a kloubů díky jejich nerovnoměrnému zatěžování nebo nepřirozené poloze. Ty však nemusíme jen pasivně snášet. Správným držením těla a pravidelným cvičením můžeme těmto obtížím efektivně čelit.

Léčba bolesti

Pro zmírnění bolestí zad, kloubů a svalů můžete sáhnout po osvědčených léčivech:

  • Tablety jsou nejdiskrétnější a často nejrychlejší pomocí od bolestí. Mezi oblébené přípravky patří Ibalgin, Paralen, Ataralgin a další. Variantou mohou být šumivé tablety, například Panadol Extra Rapid s urychleným nástupem účinku.
  • Hřejivé a zklidňující gely pomáhají svým složením a aplikací prostřednictvím masáže ulevit při snadno lokalizované bolesti. Mezi oblíbené možnosti patří například Voltaren,  Aulin gel, nebo Dolgit.
  • Další variantou jsou náplasti, které se hodí pro lokální uvolnění svalového napětí. Jsou skvělou volbou po fyzické námaze, svalovém přetížení nebo při revmatických potížích. Většinou nesou také příjemný hřejivý efekt, který dodává úlevu. Náplasti jako KapronaOlfen nebo Voltaren mohou být tou správnou volbou.

Zapojte se do našeho věrnostního programu