Lékařské testy

Domácí testování udělalo velký krok kupředu a dnes existuje celá řada velmi přesných domácích testů, které Vám umožní včas diagnostikovat například hladinu cukru, přítomnost drog v těle, nabízíme k dispozici i testy na alkohol, CRP testy a také samozřejmě těhotenské testy či ovulační testy.

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

V této sekci naleznete:

Antigenní testy

Testy na COVID - 19, které je možné provést z pohodlí domova. Sady na testování jsou buď výtěrové z přední části nosu a nebo ze slin. Všechny testy jsou jednoduché k použití a poměrně přesné v detekci. Nabízíme samoodběrové sady schválené MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. za účelem uvedení na náš trh. 

 

Těhotenské testy

Zjištění gravidity u ženy je dnes již poměrně snadnou a smozřejmou záležitostí a to díky velmi pohodlným a přesným těhotenským testům. Díky ceně jsou tyto testy velmi lehce dostupné a umožňují komfortní domácí testování s vysokou citlivostí

 

Ovulační testy

Ovulační testy mohou být velmi užitečným pomocníkem pokud plánujete těhotenství. Dokážete jimi zjistit své plodné dny a tak výrazně zvýšit nadějí na početí miminka. Princip testu je založen na detekci LH hormonu, který doprovází jednotlivé fáze ženského cyklu.

 

Glukometry

Zejména u pacientů s již diagnostikovaným diabetem melitem neboli cukrovkou, případně u pacientů s podezřením na toto onemocnění je vhodné měřit hladinu cukru v krvi. 

Pomocí testů na cukr efektně a hlavně včasně detekujete abnormální hladinu glukózy v krvi. To vše snadno a rychle z pohodlí domova. Naleznete u nás bezpečné glukózové testy, které díky testovacím proužkům pro glukometr vám stanoví hodnotu glukózy v krvi. Aplikace testů na cukr je jednoduchá.

 

 

Ostatní testy

Zde naleznete testy, které Vám pomohou lépe pečovat o Vaše zdraví, jako jsou testy na nesnášenlivost lepku, žaludeční onemocnění, hladinu CRP,  testy k měření hladiny cholesterolu v krvi, testy na mužskou plodnost, testy na chlamydie, testy na záněty močových cest a nebo testy na množství železa v krvi.

 

Zapojte se do našeho věrnostního programu