Sladké a slané pochutiny

Pochutiny nemusejí být nutně nezdravé, a správný výběr může znamenat rozmanitost a užitek pro tělo. Například ořechy, semínka a další zdravé alternativy jsou skvělým způsobem, jak si dopřát chutné občerstvení bez toho, aby se jednalo o potraviny s vysokým obsahem cukru nebo soli. 

Značka (0)
  • Hledám ...
  • Nebyly nalezeny žádní výrobci
 

Do této sekce spadají i tyto pochutiny:

 

Bonbony - zejména ty, které obsahují přírodní a zdravější sladidla, než je sacharoza / například med / a jsou ochuceny nebo obohaceny o bylinky , ve Vás nemusí nutně vyvolat výčitky svědomí z nezdravého mlsání . 

Čokolády - je potravina vyrobená z kakaových bobů, které jsou semeny kakaovníku. Kakaovník je tropická rostlina původem z Jižní Ameriky, která produkuje kakaové boby obsahující kakaové máslo a kakaovou hmotu. Čokoláda prochází zpracováním těchto surovin, aby vytvořila různé druhy čokoládových produktů. Pokud to s množstvím této pochoutky nebudete přehánět a budete spíše hledět na obsah kakaa než na množství cukru , pak zvesela mlsejte.

Zeleninové chipsy -  jsou lahodnou alternativou k tradičním bramborovým chipsům. Jsou vyrobeny z různých druhů zeleniny, která je nakrájena na tenké plátky, osolena, opečena nebo usušena, aby vytvořila křupavou a chutnou svačinu. Zeleninové chipsy jsou často preferovány kvůli svému nižšímu obsahu tuku a vyššímu obsahu vitamínů, minerálů a vlákniny ve srovnání s tradičními bramborovými chipsy.

 

Zapojte se do našeho věrnostního programu