Foresto® obojek proti blechám a klíšťatům

Foresto® hubí blechy a odpuzuje a hubí klíšťata pouhým dotykem – paraziti nemusí sát krev hostitele. Foresto® navíc působí nepřetržitě po dobu až 8 měsíců, což vás zbaví nepříjemností s každoměsíčním podáváním lokálních nebo perorálních antiparazitik.

Co je Foresto a na co se používá?

Foresto jsou obojky proti klíšťatům a blechám pro psy a kočky. Výrobcem antiparazitárních obojků Foresto je farmaceutická společnost Elanco, významných hráč na poli humánních i veterinárních léčivých přípravků.

Blechy a klíšťata jsou nejběžnějšími vnějšími parazity psů a koček. Každý zodpovědný chovatel by měl svým čtyřnohým kamarádům zajistit před těmito nevítanými vetřelci spolehlivou a dlouhodobou ochranu. Dnes je to navíc velmi snadné, např. díky antiparazitárním obojkům Foresto. Foresto jsou k dostání ve dvou variantách.

Varianty obojku Foresto

  • Foresto pro kočky a malé psy (do hmotnosti 8 kg),
  • Foresto pro velké psy (psy nad 8 kg).

Výhody antiparazitních obojků Foresto

Obojek neznečišťuje srst. Účinné látky jsou uloženy v unikátním polymerovém matrix obojku a jsou v nízkých koncentracích pozvolna uvolňovány v průběhu celých 8 měsíců. A to ještě není všechno - díky intuitivnímu designu a západkovému mechanismu je nasazování obojku prostě hračka.

Znovuobjevený způsob prevence napadení blechami a klíšťaty:

  • Hubí blechy a odpuzuje a hubí klíšťata pouhým kontaktem – a to ještě předtím, než se parazit ke zvířeti přisaje
  • Působí nepřetržitě po dobu až 8 měsíců
  • Bez zápachu a mastnoty – pouze jeden jediný obojek namísto nepříjemné měsíční aplikace přípravků
  • Voděodolný obojek*, který není nutné před plaváním či koupáním sundávat

*Obojek Foresto je odolný vůči vodě. Zůstává účinný i po koupání, použití jemného šamponu s přísadami bez detergentu nebo po vystavení dešti nebo slunečnímu záření. Při koupání či plavání není nutné obojek sundávat. Za normálních podmínek, tj. maximálně jedna koupel/šamponování za měsíc, je účinnost až osm měsíců; nicméně doba trvání účinku proti blechám od pátého měsíce používání postupně klesá.

Zapojte se do našeho věrnostního programu