Ladival

LADIVAL je komplexní řada kosmetických přípravků na ochranu před sluncem. Díky jedinečnému složení je LADIVAL vhodný pro pacienty s projevy kožní přecitlivosti, intolerance, alergie nebo s atopickou pokožkou. Kosmetická řada je nově obohacena o doplněk stravy s beta karotenem a nabízí tak kompletní péči o pokožku při slunění.

Doprava zdarma na LADIVAL
Využijte naší skvělé akce a nakupujte výhodně. Od 6. 5. do 19. 5. 2024 nakupte produkty LADIVAL bez poštovného. Akce platí při nákupu produktů nad 250 Kč a použití slevového kódu WAL250.

Ochrana před UVA-UVB-IRA

Unikátní kombinace slunečních filtrů zaručuje spolehlivou a okamžitou ochranu před poškozením kožních buněk a předčasnému stárnutí kůže způsobené sluncem. Vysoce účinné UVA a UVB filtry jsou doplněny o komplex antioxidantů k ochraně proti infračervenému záření A (IR-A). Jedná se tzv. o trojnásobnou ochranu před UVA-UVB-IRA. Nové složení řady Alergická pokožka nabízí ještě čtvrtou složku ochrany – speciální komplex VIS. Ten chrání pokožku před negativními dopady viditelného světla. VIS čeká nyní na schválení Evropského patentu.

Dermatologicky testovaná snášenlivost bez dráždivých přísad

  • bez parfémů
  • bez parabaenů
  • bez emulgátorů (tzv. PEG)
  • bez umělých barviv

Všechny přípravky LADIVAL ochrana před sluncem jsou dermatologicky testované, voděodolné až mimořádné voděodolné.

Šetrné k životnímu prostředí

V neposlední řadě jsou produkty LADIVAL šetrné k životnímu prostředí a splňují podmínky Havajského zákona na ochranu korálových útesů. Havajská legislativa zakazuje s platností od ledna 2021 prodej opalovací kosmetiky, která obsahuje dva filtry – oxybenzone a octinoxate. Tyto látky ohrožují korálové útesy tím, že zabraňují růstu korálů a podílí se na jejich bělení.

Produkty Ladival® neobsahují ani částice mikroplastů. V médiích se objevuje stále více zpráv týkajících se kontaminace oceánů plasty a částicemi plastů, neboli takzvanými mikroplasty. Jako výrobce kosmetických přípravků jsme odpovědni za to, aby produkty nabízené zákazníkům byly bezpečné jak pro lidi, tak pro životní pro­středí.

Zapojte se do našeho věrnostního programu