Olynth

Řešení na ucpaný nos. Olynth je inovátor v oblasti léčby rýmy. Od svého založení se Olynth věnuje poskytování efektivních a rychlých řešení pro každodenní potřeby nosní péče.

Na co je Olynth

Onlyth je skvělý pomocník, když vás trápí rýma a ucpaný nos. Olynth je určen ke snížení otoku a zvlhčení nosní sliznice při akutní rýmě, při nadměrné tvorbě hlenu způsobené vazomotorickou rýmou a při alergické rýmě. Zmirňuje otok, a vy můžete opět volně dýchat.

Odlišnosti mezi nosními spreji OLYNTH

Účinnou složkou v nosních sprejích OLYNTH je xylometazolin-hydrochlorid. Množství této účinné látky se liší podle cílové skupiny, pro kterou je každý sprej určen.

Všechny spreje ze série OLYNTH účinně uvolňují ucpaný nos a snižují množství hlenů.

  • Sprej OLYNTH HA navíc hydratuje nosní sliznici a je vhodný i při alergickém zánětu nosu. Pomáhá odstraňovat hlen během zánětu nosních dutin a středního ucha.
  • OLYNTH PLUS chrání a podporuje hojení poškozené nosní sliznice. Použití tohoto přípravku po operaci nosu by mělo být schváleno lékařem.
  • OLYNTH není určen pouze pro dospělé. Rýma u kojenců a malých dětí je nepříjemným problémem, který je třeba řešit. K tomu může sloužit OLYNTH pro děti ve věku od 2 do 7 let.

Olynth pro děti

Nosní kapky Olynth nejsou určeny jen pro dospělé, ale mohou je užívat i děti od 2 do 7 let (Olynth 0,5mg/l nosní sprej 10 ml)

Jak dlouho můžete Olynth užívat?

Nosní spreje a kapky Olynth se doporučují používat maximálně 5 dnů, pokud není lékařem určeno jinak. Aplikace léku lze opakovat po několikadenním přerušení léčby. 

Zapojte se do našeho věrnostního programu