Sudocrem

Univerzální péče o pokožku

Sudocrem je již více než 90 let spolehlivým spojencem maminek, který zklidňuje podrážděnou pokožku a pomáhá léčit plenkovou dermatitidu. Je pomocníkem pro různé potřeby pokožky celé rodiny. Vhodný pro miminka, děti i dospělé a seniory.

Historie

Historie Sudocremu sahá až do roku 1931, kdy irský farmaceut Thomas Smith vyvinul tento unikátní produkt. Původně určený pro léčbu kožních podráždění a odřenin, brzy si získal důvěru lékařů i veřejnosti díky své účinnosti a univerzálnímu použití. Od té doby Sudocrem neustále inovuje a rozšiřuje své portfolio produktů, aby vyhovělo potřebám moderní péče o pokožku.

Sudocrem je známý svou unikátní složkou obsahující zinek oxid, benzylalkohol a benzylbenzoát, které působí protizánětlivě a antibakteriálně, pomáhají léčit podráždění pokožky a poskytují ochranu proti vlhkosti. Jeho hustá konzistence umožňuje snadné a rovnoměrné nanesení na postižené oblasti, což ho činí ideálním produktem pro léčbu popraskané kůže, odřenin, popálenin, plenkové dermatitidy u dětí a dalších kožních problémů.

Na co se používá Sudocrem

Plenková dermatitida (neboli opruzenina)

Sudocrem MULTI-EXPERT díky obsahu zklidňující složky lanolin zmírňuje podráždění pokožky vašeho miminka a díky obsahu hlavní účinné složky oxidu zinečnatého vytváří ochrannou vrstvu, zabraňující kontaktu dráždivých látek (moči a stolice) s pokožkou.

Odřeniny, podrážděná pokožka a ochrana pokožky v okolí poranění

Sudocrem MULTI-EXPERT si umí poradit s podrážděnou pokožkou i u dospělých. Je vhodný na podporu léčby odřenin, které vznikají například při sportu. Napomáhá také při podráždění pokožky způsobeného drobnými poraněními, jako jsou například odřeniny, škrábance, menší popáleniny (mírné začervenání a bolestivost pokožky), které bývají součástí každodenního aktivního života dětí. Používá se také na ochranu pokožky v okolí poranění.

Dermatitida při inkontinenci u dospělých

V neposlední řadě Sudocrem MULTI-EXPERT napomáhá léčbě a prevenci proleženin u pacientů dlouhodobě upoutaných na lůžko a také při podráždění pokožky způsobené inkontinencí u seniorů.

Jak použít Sudocrem?

Sudocrem MULTI-EXPERT nanášejte 3 - 5 x denně v tenké vrstvě. Před a po aplikaci si umyjte ruce. Jemně rozetřete tenkou vrstvu

Zapojte se do našeho věrnostního programu