GREEN SWAN

GS a CEMIO bez poštovného
Nakupte produkty Green Swan a Cemio za více jak 350 Kč, použijte slevový kód GSC350 a máte poštovné zadarmo. Akce trvá do 17. 3. 2024

Green-Swan Pharmaceuticals je středoevropská společnost specializující se na vývoj a výrobu léků, zdravotnických prostředků a doplňků stravy, které podporují zdravý a kvalitní život. Jejich kořeny sahají až do roku 1997, kdy byla společnost založena ve Velké Británii. V průběhu let bylo sídlo přemístěno do srdce Evropy, konkrétně do Prahy.

Jejich široké portfolio zahrnuje produkty, které jsou oblíbené mezi zákazníky a často doporučované zdravotnickými odborníky. Mezi nejpopulárnější přípravky patří GS Condro diamant, GS Extra Strong Multivitamin a GS Mamavit. Jejich cílem je vytvářet produkty, které nejen poskytují účinnou podporu zdraví, ale také jsou formulovány s použitím přírodních a prověřených surovin a nejmodernějších technologií.

Ve firmě věří v udržitelnost a kvalitu, a proto se snaží minimalizovat negativní vlivy na životní prostředí během výrobního procesu a podporují ekologicky šetrné postupy. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby odpovídaly potřebám a očekáváním zákazníků, ať už jde o péči o pokožku, zdravý životní styl nebo péči o rodinu.

Green-Swan Pharmaceuticals je synonymem pro kvalitu, inovaci a spolehlivost a přispívá k vašemu zdraví a celkovému blahu.

Zapojte se do našeho věrnostního programu