Plantur39 proti vypadávání vlasů u žen

Kofeinová péče pro vaše vlasy

Až do menopauzy jsou kořínky vlasů u žen chráněny vysokými hladinami ženského hormonu estrogenu. Tyto hladiny estrogenu se během menopauzy snižují. V důsledku toho se zvyšuje vliv mužského hormonu (testosteronu) na kořínky vlasů. Tato hormonální nerovnováha může způsobit předčasné vypadávání vlasů.

Prevence proti vypadávání vlasů

Tyto důsledky ale nemusíte jen tak přijmout. Díky přípravkům z řady Plantur 39 můžete aktivně působit proti vypadávání vlasů v souvislosti s menopauzou a proti snížení jejich objemu. Protože speciální fyto-kofeinový komplex v přípravcích Plantur 39 dodává vlasovým kořínkům energii a zabraňuje předčasnému vypadávání vlasů.


Jak Plantur39 účinně působí proti vypadávání vlasů

  • Plantur 39 snižuje a zamezuje vypadávání vlasů v menopauze
  • Plantur 39 vyrovnává nedostatek energie vlasů
  • fyto-kofeinový komplex chrání kořínky vlasů před zeslabením růstu způsobeným menopauzou
  • díky speciálnímu složení přechází kofein  přímo do vlasů
  • fytoflavonoidy podporují regeneraci a chrání kořínky vlasů před negativními vlivy mužských hormonů (testosteronu)

Recenze na Plantur39

Tonikum a šampon s kofeinem Plantur 39 fungují skvěle. Po měsíci používání se vypadávání vlasů snížilo asi na polovinu. Po třech měsících mi vlasy téměř přestaly padat, a dokonce zvládly povyrůst zhruba o půl centimetru víc, než rostou obvykle. Myslím, že se do šamponu i tonika vyplatí investovat. Kondicionér bych naopak nechala v regálu a peníze raději investovala do doplňků stravy.

Autor: Andrea, zdroj: https://www.arome.cz/clanky/vypadavani-vlasu-test-plantur-39/

Recenze na Plantur 39 kofeinový šampon

Kofeinový šampon Plantur 39 jsem vyzkoušela za účelem snížení vypadávání vlasů , jejich posílení a udržení objemu. Doporučuji, byla jsem spokojená.

Zdroj: https://www.femina.cz/alcina-kofeinovy-sampon-plantur-39/ 

 

Jsme tým lékárníků, kteří den co den pomáhájí lidem všech věkových kategorií s jejich zdravotními potížemi. Nejčasjší problémy a jejich řešení jsme pro vás sepsali do článku

Zapojte se do našeho věrnostního programu